Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

VIDEO/ Digjet një banesë në lagjen Kiras të Shkodres…

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 08:55, në lagjen “Guerrile”, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit N. B., 36 vjeç, dhe banesa është djegur pothuajse plotësisht. Në banesë, në momentin e rënies së zjarrit, nuk ka patur njerëz.

Dyshohet se zjarri ka rënë për shkak të një shkëndije elektrike.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Related posts

“Do të ketë përplasje”, Hoxha komenton tritolin ndaj Ndrecës: Njollosi fushatën, nëse donin ta eliminonin fizikisht…

Bordi i Transparencës rrit sërish çmimin e naftës!…

Shkodër/ Ndalohet një shtetas i shpallur në kërkim dhe procedohen në gjendje të lirë 3 të tjerë…