Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

VIDEO/ Digjet një banesë në lagjen Kiras të Shkodres…

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 08:55, në lagjen “Guerrile”, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit N. B., 36 vjeç, dhe banesa është djegur pothuajse plotësisht. Në banesë, në momentin e rënies së zjarrit, nuk ka patur njerëz.

Dyshohet se zjarri ka rënë për shkak të një shkëndije elektrike.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Related posts

Hyn në fuqi harta e re gjyqësore/ Mbyllet Gjykata e Apelit në Shkodër…

VIDEO/ Pastrohen 15 ton mbetje afër urës së Bahçallëkut/ Bashkia apelon qytetarët dhe subjektet për mbajtjen pastër të ambientit…

Armand Duka i bindur: Kualifikimi në Euro 2024 është plotësisht i arritshëm