Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Shkoder/ Policia Bashkiake bllokon 7 mjete të modifikuara…

Policia Bashkiake në bashkëpunim me Policinë e Qarkullimit Rrugorë të Policisë Shkodër, ka eividentuar 7 mjete të modifikuara në mëmyrë të paligjshme, që rrezikojnë jetën e drejtuesve por edhe të banorëve në rrugët e Shkodrës.

Në lidhje me këto mjete, është bërë bllokimi i tyre dhe kanë nisur proçedurat sipas ligjit për poseduesit e tyre.

Rritja e sigurisë së qytetarëve në rrugët e Shkodrës është prioritet i punës së Policisë Bashkiake.

Related posts

Ekzekutohet me armë zjarri biznesmeni i njohur në Shëngjin, kandidat për deputet nga Partia e Tom Doshit…

Përfaqësues të klubit të Ferencvarosh ndoqën sfidën Vllaznia – Tirana për një… mbrojtës

Kryebashkiaku Beci takohet me disa nga gjyshërit dhe gjyshet e Shtëpisë së të Moshuarve Shkoder…