Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Policia e Shkodres arreston 50 vjeçarin, iu gjet 780 gramë lëndë të dyshuar narkotike cannabis sativa…

DVP Shkodër/ Goditet një rast i veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve, sekuestrohen 780 gramë kanabis.

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Trafiqeve të Paligjshme dhe Narkotikëve të DVP Shkodër, në bashkëpunim me shërbimet e Komisariatit të Policisë Malësi e Madhe, kanë arrestuar në flagrancë shtetasin Gj. D., 50 vjeç, banues në fshatin Hot, Malësi e Madhe, pasi gjatë kontrollit në banesën e tij, kanë gjetur 780 gramë lëndë të dyshuar narkotike cannabis sativa, e cila u sekuestrua në cilësinë e provës materiale.

Related posts

Zhdukja e Ervis Martinaj/“Kundërshtarët i dërguan mesazh që të vrasim në derë të shtëpisë”, Klodiana Lala: Jeton Lami është Kutia e Pandorës. Di gjithçka për…

Pas 45 vitesh sërish maturantë/ Ritakohet matura e vitit 1978 “Kolë Idromeno”…

Ndalohen dy shkodranë në Vlorë, dyshohet se kanë lidhje me të shtënat drejt Top Channel…