Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Spahia në Dobraç: “Bashkë Fitojmë” është alternativa më e mirë dhe fituese për Shkodrën.

Çdo zonë e territorit të Bashkisë Shkodër do të ketë planin e investimeve dhe vëmendjen maksimale për 4 vitet në vijim. Në Dobraç të njësisë Administrative Rrethina pata kënaqësinë të bisedoj me banorë e biznese si për punët e kryera deri më tani, ashtu edhe për projektet që do të realizojmë në vazhdimësi.

“Bashkë Fitojmë” është alternativa më e mirë dhe fituese për Shkodrën.

Related posts

Leksione për futbollin nga Kosova, tifozët pushtojnë rrugët për të pritur në radhë për… një biletë

“Shkodra Jazz Festival 2023”, artistë shqiptarë e të huaj gjallërojnë mbrëmjet në qytetin verior…

Shkodër/ Vihet në pranga 1 shtetas, shpallet në kërkim 1 shtetas dhe procedohen në gjendje të lirë 6 të tjerë…