Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Kandidati i PS Vau Dejës Kristian Shkreli, i përgjigjet Gazmend Bardhit…

Kandidati i Partisë Socialiste për bashkinë Vau Dejës Kristian Shkreli i është përgjigjur sekretarit të pëgjithshëm të PD Gazmend Bardhi teksa thotë që Bardhi do e marrë përgjigjen me 14 Maj.

Sa qesharak, aq edhe për të ardhur keq për Gazmend Bardhin i cili nuk di ende se kë dhe çfarë përfaqëson. Në takimin me ata që djegin dhe shkatërrojnë nga mëngjesi në darkë, Z.Bardhi një gjë e tha të sigurt se këtë vizion të tyre këtë herë do ta vazhdojë përkrah Ilir Metës dhe kandidatit të Partisë së Lirisë.
Banorët e Vau Dejësit më shumë se kurrë e kanë qartë vizionin që ndan zhvillimin nga shkatërrimi, lirinë nga presioni, të vërtetën nga gënjeshtra, të ardhmen nga e shkuara.
Përgjigjen Gazmend Bardhi dhe kushdo tjetër do ta marrin më 14 maj.
Kurrë më mbrapa, vetëm përpara!

Related posts

EMRAT/ Arrestohet 30-vjeçarja në Tiranë, u mori 340 mijë euro familjes Verracaku! U premtoi se do t’i ndihmonte në gjyqin për masakrën e Velipojës në 2021…

“Oferta erdhi në kohën e duhur”, Benet Beci zbulon projektet që ka për Shkodrën…

Bashkia Shkodër po kryen riparimin e stolave në pedonalen e “Molos”. Janë mbi 80 ulëse që janë dëmtuar…