Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Ndahet nga jeta Dr. Skender Rrjolli…

Lajmin e ka bere te ditur Spitali Rajonal Shkoder permes nje postimi ne rrjetin social “Facebook” ku shkruan:

“Të trishtuar për ndarjen nga jeta të Dr. Skender Rrjolli, një mjek i përkushtuar e njeri i rrallë, që i dedikoi jetën kujdesit për pacientët e Shërbimit të Pneumologjisë.

Organizues dhe themelues i këtij shërbimi ku shërbeu për më shumë se 40 vite, Dr. Skenderi gëzoi respektin dhe mirënjohjen e shumë pacientëve për përkushtimin e jashtëzakonshëm që ai kishte në përkujdesjen ditë-natë për luftën ndaj TBC.”

Related posts

WhatsApp, sjell një veçori që do t’ju lejojë të përdorni të njëjtin numër në shumë telefona…

“E do sakat apo të vdekur?” Zbardhen përgjimet ndaj biznesmenit Pëllumb Gjoka për ekzekutimin e Kleant Musabelliut: Afati i fundit deri më 1 Shtator i shkon atij…

Vihen në pranga 3 shtetas nga Shkodra për mashtrim, sekuestrohen 130 mijë euro…