Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

EMRI/ Ra nga skela ku po punonte, humb jetën rrugës për në spital punëtori në Shëngjin…

Një punëtor në Shëngjin ka humbur jetën, pasi është rrëzuar nga skela e një pallati.

Viktima e indetifikuar si Arjan Lazri, 48 vjeç, ishte duke punuar në një pallat në zonën e Kunes.

Ai ka rënë nga skela e pallatit duke marrë demtime të renda në trup.

Fatkeqësisht punëtori ndërroi jetë rrugës për në spital.

Related posts

Shkodër/Vihen në pranga 2 shtetas dhe procedohet në gjendje të lirë 1 tjetër, për vepra të ndryshme penale…

Banesa shkodrane e familjes “Idriz Dallnesi”…

Ndryshim orari për sfidën Vllaznia-Bylis, ja kur hap dyert “Loro Boriçi”…