Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Kryebashkiaku Spahia: Shkodra nuk ka bërë kurrë kompromise mbi të ardhmen e saj…

Shkodra nuk ka bërë kurrë kompromise mbi të ardhmen e saj. Edhe në 14 Maj ajo do të zgjedh rrugëtimin e saj e lirë dhe koalicionin “Bashkë Fitojmë”, shkruan kryebashkiaku Spahia ne rrjetin social facebook.

Related posts

Kukësi në krizë, por shpresat e mbijetesës i ka te…

Benet Beci intervistë me gazetaren Mirela Milori…

Shtyllat elektrike të amortizuara afër banesave/ Banorët e lagjes Dobraç i Ri: Na rrezikohet jeta nga shtyllat dhe telat e korentit…