Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Benet Beci vizitë në familjen e Deshmorit të Atdheut Ardian Kodra…

Sot, në 5 maj, me familjarët e Deshmorit të Atdheut Ardian Kodra. Efektivi nga Shkodra, i cili për 20 vite ishte pjesë e FNSH-së, humbi jetën pas një shkëmbimi zjarri mes agresorit David Qosja dhe policisë. Ardian Kodra, ishte i martuar dhe babai i dy fëmijëve, që tashmë janë rritur.

Familja e tyre është nderuar me ‘Dekorata e artë e Shqiponjës’. Respekt e mirënjohje për çdo grua e burrë të këtij vendi, që lirinë dhe paqen e të gjithëve ne, e kanë paguar me jetën e tyre!

Related posts

Shkodër/Vihet në pranga 1 shtetas dhe procedohen në gjendje të lirë 3 të tjerë, për vepra të ndryshme penale…

VIDEO/ Plagosje me armë zjarri në Malësi të Madhe…

Shkodër, 48 vjeçari i jep fund jetës me armën e gjahut/ Policia: Po kryhen veprimet hetimore për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes…