Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Beci në Iftarin e shoqatës “Instambul”: Një mundësi për reflektim, përulje dhe respekt për njëri-tjetrin…

Kandidati i PS per bashkine e Shkodres ka marre pjese mbreme ne iftarin e shtruar nga shoqata V.H.K “Instambul”. Ne postimin e tij ne rrjetin social Facebook, Beci thote se ishte nje mundesi per reflektim, perulje dhe respekt per njeri-tjetrin.

Ne fotot qe shoqerojne postimin, shihet edhe nje shtrengim duarsh mes Benet Becit dhe kryebashkiakut Bardh Spahia, njeheresh kandidat i koalicionit “Bashke Fitojme” per bashkine.

“Në iftarin e shtruar mbrëmë nga shoqata V.H.K “Instambul”, një mundësi për reflektim, përulje e respekt për njëri-tjetrin!”

Related posts

“Ervis Martinaj i rrëmbeu babanë, e rrahën dhe ia treguan live”, gazetarja: Leonard Duka dhe Martinaj ishin miq deri atëherë, pastaj u betua se do hakmmerej…

Festë në shtëpinë e të moshuarve/ Dita Ndërkombëtare e Personave të Moshuar u festua edhe në Shkodër…

EMRAT/ Arrestohet 30-vjeçarja në Tiranë, u mori 340 mijë euro familjes Verracaku! U premtoi se do t’i ndihmonte në gjyqin për masakrën e Velipojës në 2021…