Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Benet Beci: Mjedisi në Shkodër do jetë prioritet…(VIDEO)

Kandidati i PS për bashkinë Shkodër në zgjedhjet e 14 majit Benet Beci zhvilloi një takim me përfaqësues të institucioneve, shoqatave dhe specialist të mjedisit për çështjet që shqetësojnë komunitetin.

Kandidati socialist për kryebashkiak i Shkodrës deklaroi se pas zgjedhjeve të 14 majit do të mendojë për një zgjidhje afatgjatë për problemet mjedisore dhe bashkëpunim me institucionet e tjera.

Gjatë këtij takimi kandidati Beci shpalosi edhe disa pika kryesore të programit të tij për mjedisin ndërsa mori në konsideratë edhe kërkesat e shoqatave dhe ekspertëve të mjedisit.

Related posts

E padëgjuar! Kandidati për këshillin bashkiak i Bardh Spahisë i vjedh fjalë për fjalë përshendetjen kandidatit rival

EMRAT/ KQZ dërgon në Prokurorinë e Përgjithshme për verifikim të thelluar, 29 kandidatë për kryebashkiakë dhe këshilltarë…

Kalaja e Shkodres numër i lartë vizitorësh/ Nga janari në korrik 2023, mbi 66 mijë vizitorë në kala…