Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Të shtënat me armë në lagjen Kiras, reagon policia e Shkodrës…

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 20:05, në lagjen “Guerrile”, afër livadheve, një shtetas ende i paidentifikuar ka qëlluar me armë zjarri, në ajër.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje, kanë ngritur pika kontrolli, si dhe vijon krehja e zonës, për të bërë të mundur kapjen e autorit.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Related posts

“Nuk ishte kërcënim, donin ta eleminonin”, eksperti i sigurisë zbulon çfarë e shpëtoi Ndrecën nga shpërthimi me tritol…

“T’i sjellim titullin kampion Shkodrës”, flet Bekim Balaj: Sulmuesi për gola merret, ja pse zgjodha Vllazninë…

Çoba: Ndaj Kastriotit ndikoi shumë kartoni i kuq, fokusi ynë tani është te…