Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Të shtëna me armë zjarri në lagjen Kiras të Shkodres

Të shtëna me armë zjarri raportohen të jenë dëgjuar mbrëmjen e kësaj të marte në Shkodër.

Burime paraprake bëjnë të ditur se persona të paidentifikuar kanë qëlluar me armë zjarri në drejtim të një banese, që raportohet se është në pronësi të një efektivi policie.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur në afërsi të by pass-it, në lagjen Guerrile.

Të dhënat janë paraprake dhe pritet që më shumë detaje të kemi në vijim

Related posts

E para klinikë fizioterapie në universitet publik/ Inagurohet pranë departamentit infermieri në “USH”…

Rritja e çmimit të patentës, Autoriteti i Konkurrencës del me njoftimin e rëndësishëm, ja vendimi që ka marrë…

Luizi zbulon kërkesën e pazakontë që i ka bërë Vëllait të Madh: Nëse ndodh se e fitoj…