Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

VIDEO/ Ekzekutohet brenda në banesë 51 vjeçari në Shkodër…(EMRI)

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 12:15, në lagjen “Tom Kola”, në rrethana ende të paqarta, në banesë, është vrarë me armë zjarri shtetasi Petrit Vuksanaj, 51 vjeç.

Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor kanë shkuar menjëherë në vendngjarje.

Janë ngritur pika kontrolli dhe po ushtrohet kontroll në zonë për kapjen e autorit të dyshuar.

Grupi hetimor, në drejtimin e Prokurorisë, po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, si dhe për sigurimin e çdo prove, me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit.

Related posts

Kujtimi njeriu që peshon shkodranët/ Prej 32 vitesh ai del çdo ditë në pedonale me peshoren e tij…

Gurishta ‘paralajmëron’ Tiranën: Në të tilla ndeshje nuk shikohet renditja dhe as diferenca e pikëve

Vau Dejës/ Policia gjen dy armë Kallashnikov, dyshohet se janë përdorur në ngjarje kriminale…