Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Aksident në aksin Shkodër-Koplik, makina përplaset me motorin, plagoset 33-vjeçari…

jë aksident është regjistruar pasditen e sotme në aksin rrugor Shkodër – Koplik, në kryqëzimin e fshatit Golem. Një makinë është përplasur me një motor dhe si pasojë ka mbetur i lënduar 33 vjeçari që drejtonte motomjetin.

“Rreth orës 16:40, në aksin rrugor Shkodër – Koplik, në kryqëzimin e fshatit Golem, mjeti me drejtues shtetasin D. Ç., 52 vjeç, është përplasur me motomjetin me drejtues shtetasin E. D., 33 vjeç. Si pasojë, ka mbetur i dëmtuar shtetasi E. D, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve”, njofton policia.  

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për përcaktimin e shkakut të saktë të aksidentit.

Related posts

Kryebashkiaku Spahia pret baskebollistet e reja të Vllaznisë që u shpallen për të katërten herë radhazi kampion…

Benet Beci takim me aktorët kryesorë të turizmit në Shkodër…

Beci në Iftarin e shoqatës “Instambul”: Një mundësi për reflektim, përulje dhe respekt për njëri-tjetrin…