Shkodra Post
Kronika

Aksident në aksin Shkodër-Guri i Zi, makina shpërthen në flakë…

Shkodër/Informacion paraprak

Pasditen e sotme, në aksin rrugor “Shkodër-Vau i Dejës”, automjeti me drejtues shtetasin L. L., 49 vjeç, është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin F. B., 32 vjeç. Nga përplasja ka marrë flakë dhe është djegur pjesërisht, automjeti që drejtonte 49-vjeçari, si dhe është dëmtuar pasagjerja në të, shtetasja V. L., 43 vjeçe, e cila është në kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Related posts

Vau Dejës/ Policia gjen dy armë Kallashnikov, dyshohet se janë përdorur në ngjarje kriminale…

Aksident në lagjen “Tre Heronjtë” në Shkodër…

VIDEO/ Ekzekutohet brenda në banesë 51 vjeçari në Shkodër…(EMRI)