Shkodra Post
AktualitetKulturëLajmi i Fundit

Petrit Vasili konkurron Luizin: I “dashuruar” me Kiarën, fut sherrin në opozitë…

Opozita duket se po e ndjek ethshëm Big Brother Albania.

PD e Berishës ka dale edhe me deklarata zyrtare në mbështetje të Luiz Ejllit.

Por duket se Petrit Vasili iu ka futur sherrin në opozitë.

Kjo, pasi ai ka shfaqur hapur simpatinë për të dashurën e Luizit, modelen Kiara Tito.

Një një koment të një foto të Kiarës, ai e komplimenton atë se është shumë e bukur.

Tani Sali Berisha duhet të marrë masa, para se të ndodhë përplasja e madhe në opozitë për Luizin dhe Kiarën.

Kujtojmë që dje PD u ankua dje publikisht për një konkurrent, i cili, sipas partisë së Sali Berishës, është futur në Big Brother nga Endri Fuga dhe Erion Veliaj për të sulmuar Luiz Ejllin, meqë ky i fundit është mbështetës i Berishës.

Related posts

“Me shëndet Pashkën!”, Kristian Shkreli uron katolikët: Mbështetja juaj është motivim dhe forcë për të bërë më të mirën…

“Logu i Bjeshkëve”, promovim i turizmit dhe trashëgimisë kulturore…

Juventusi mesazh tifozëve: Nëse biem në Serinë B ulim çmimet e biletave me 30%