Shkodra Post
AktualitetKulturëLajmi i Fundit

Petrit Vasili konkurron Luizin: I “dashuruar” me Kiarën, fut sherrin në opozitë…

Opozita duket se po e ndjek ethshëm Big Brother Albania.

PD e Berishës ka dale edhe me deklarata zyrtare në mbështetje të Luiz Ejllit.

Por duket se Petrit Vasili iu ka futur sherrin në opozitë.

Kjo, pasi ai ka shfaqur hapur simpatinë për të dashurën e Luizit, modelen Kiara Tito.

Një një koment të një foto të Kiarës, ai e komplimenton atë se është shumë e bukur.

Tani Sali Berisha duhet të marrë masa, para se të ndodhë përplasja e madhe në opozitë për Luizin dhe Kiarën.

Kujtojmë që dje PD u ankua dje publikisht për një konkurrent, i cili, sipas partisë së Sali Berishës, është futur në Big Brother nga Endri Fuga dhe Erion Veliaj për të sulmuar Luiz Ejllin, meqë ky i fundit është mbështetës i Berishës.

Related posts

VIDEO/ Plehra të shpërndara dhe kafshë që ushqehen në to, kjo është situata në parkun Kombëtar të Thethit…

I penduari rrëfen 4 vrasje; Henrik Hoxhaj tregon ekzekutimet që u paguan nga Nuredim Dumani…

Spahia: Njësitë tregtare në zonën e Rusit janë një kontributor i rëndësishëm për ekonominë e shumë familjeve shkodrane…