Shkodra Post
Uncategorized

Pasi këndoi këngët e tij, Getoari ka dy fjalë për Luizin…

Gjatë qëndrimit në “Big Brother Vip”, këngëtari Luiz Ejlli po shfaq dhe talentin e tij në muzikë, ku një pjesë e publikut e kishte harruar, për shkak se ai ishte prej disa vitesh jo aktiv.

Një prej këngëtarëve që Luizi i këndon shpesh këngët e tij është dhe reperi nga Kosova, Getoar Selimi, ose i njohur ndryshe me emrin e artit si “Ghetto Geasy”.

Pas disa ditëve, reperi ka vendosur të reagoi përmes videove në “Instastory”. Ai e quajti Luizin “BABA” duke treguar kështu që e përkrah publikisht për fitoren e madhe.

Related posts

Shkoder/ Hyrja e by- passit, kalimtarët të pasigurtë. Problem mosrespektimi i sinjalistikës rrugores…

“Porti tek Ura e Bunës”, Benet Beci jep më shumë detaje mbi projektin…

Kolë Idromeno, artisti shumëdimensional/ Ai njihet si projektuesi i Shkodrës evropiane…