Shkodra Post
AktualitetLajmi i Fundit

Bled Mane vs Tan Brahimi? Publiku e tha fjalën e tij në më pak se 24 orë: Ja ç’ndodhi jashtë BBVA!…

Mbrëmjen e djeshme gjatë spektaklit të Big Brother VIP, shtëpisë së famshme iu bashkuan 3 personazhë të rinj.

Këto hyrje pritet të ndikojnë ndjeshëm në lojën e konkurrentëve që deri më tani kanë thyer rrjetin.

Dy prej tyre, Tan Brahimi dhe Bledi Mani e treguan menjëherë pozicionimin e tyre.

Tan Brahimi, aktori shkodran u prit nga Luizi ku edhe treguan se kanë miqësi nga jashtë, ndërkohë që Bledi u prit nga Dea Mishel me të cilën kanë punuar për një kohë në “E diell”.

Ndërkohë jashtë, publiku thotë fjalën e tij nëpërmjet shifrave.

Aktori Tani Brahimi u fut në “Big Brother” me vetëm 2 mijë ndjekës në profilin e tij në Instagram dhe në këto momente numorën 28 mijë ndjekës.

Pra 22 mijë followers i janë shtuar aktorit në më pak se 24 orë.

Nga ana tjetër gazetari Bledi Mane numëronte 19 mijë followers kur u bë pjesë e shtëpisë së famshme, pikërisht aq sa ka edhe në këto momente, 19 mijë followers.

Por loja e tyre sapo ka nisur, për dy javë banorët e rinj janë imun nga nominimi prandaj gjërat mund të ndryshojnë.

Related posts

Humbje ndaj Laçit, Partizani merr vendimin për trajnerin…

Tifozët e Tiranës tregojnë detaje për transfertën ndaj Vllaznisë

Java e 32-të e Superiores luhet në 2 ditë, ja duelet interesante