Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditShendeti

Kryhet me sukses ndërhyrja delikate nga mjekët Ortoped në spitalin e Shkodrës…

🏥 👩🏻‍⚕️ 👨‍⚕️ ✅ Ndërhyjet delikate ortopedike janë një histori suksesi në Spitalin Rajonal Shkodër, ku falë investimit në infrastrukturë e pajisje si dhe talentit të mjekëve tanë, po realizohen ndërhyrje të cilat nuk kryheshin më parë.

Punë e mirë e dr. Ylber Zamaj, mjek kirurg ortoped, dr. Luan Bajri , mjek reanimator dhe stafit infermieror Arjola Kullolli, Edona Kraja, Besmira Begaj 🙌🏼

Related posts

LAJMI I FUNDIT/ Bordi i Transparencës publikon çmimet e reja, ja me sa do të shiten karburantet në vend…

Policia e Shkodrës identifikon autorin e plagosjes së tre përsonave…

Shkodër/Procedohen në gjendje të lirë 4 shtetas dhe shpallet në kërkim një tjetër…