Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Digjet pas mesnate një automjet në qytetin e Shkodrës…

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 03:50, në lagjen “Manush Alimani”, dyshohet se është djegur aksidentalisht, për shkak të një defekti teknik, një automjet në pronësi të shtetasit Ridvan Bushati, 67 vjeç.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Related posts

Manastirliu: Realizohet ndërhyrja delikate kirurgjikale në spitalin e Shkodrës..

Myftiu dhe Famullitari i Kishës Ortodokse, mesazhe bashkëpunimi në 33-vjetorin e rihapjes së kishave dhe xhamive…

Tre përsona helmohen nga uji i pijshëm në Shkodër…