Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Digjet pas mesnate një automjet në qytetin e Shkodrës…

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 03:50, në lagjen “Manush Alimani”, dyshohet se është djegur aksidentalisht, për shkak të një defekti teknik, një automjet në pronësi të shtetasit Ridvan Bushati, 67 vjeç.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Related posts

Shkodër/ Finalizohet operacioni policor i koduar “Kontigjenti”. Sekuestrohen armë dhe drogë…

U plagos nga një 21 vjeçare, policia e Shkodrës reagon për ngjarjen në Vau Dejës…

E rëndë në Fushë -Arrëz, mbytet në rezervuarin e Iballës fëmija 6 vjeçar…