Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

4 automjete përplasen me njëra tjetrën në aksin rrugor Shkodër-Hani i Hotit, dy përsona mbeten të plagosur…

Nje aksident i rende ka ndodhur pasditen e sotme në rrugen Koplik- Hani i Hotit, 4 makina janë përplasur me njëra tjetren. Nga aksidenti sipas infromacioneve paraprake 2 persona kane mbetur të plagosur dhe janë dërguar në spitalin e Shkodres per te marre ndihmen mjeksore.

Te plagosurit janë nga Bajza, por ka dyshime të jetë edhe një shtetas nga Mali i Zi. Dëmet në automjete janë të mëdha.

Ne vendgjarje ka mberritur menjehere policia e cila ka nisur hetimet per zbardhjen e plote te shkqeve qe kane cuar ne aksident.

Related posts

Bardh Spahia velerëson me titullin “Mirënjohje” mjeshtrin e futbollit Hysen Zmijani…

Benet Beci publikon Intervistën me gazetarin Ergys Kavaja…

Zhdukja e Ervis Martinaj/“Kundërshtarët i dërguan mesazh që të vrasim në derë të shtëpisë”, Klodiana Lala: Jeton Lami është Kutia e Pandorës. Di gjithçka për…