Shkodra Post
Kronika

Aksident në Velipojë, humb jetën 77 vjeçari që po levizte me biçikletë…

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 10:15, në Velipojë, dyshohet se automjeti me drejtues shtetasin M. B. ka aksidentuar shtetasin K. U., rreth 77 vjeç, (I cili po lëvizte me biçikletë), i cili për pasojë ka humbur jetën.

Drejtuesi i automjetit, shtetasi M. B., është shoqëruar në Komisariat, nga shërbimet e Policisë, për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit.

Related posts

Ndërhyrja në kohë e policisë, parandalohet ngjarja e rëndë në Barbullush…

Shkodër/ Vijon operacioni “Fijet”, çmontohen edhe 10 kamera të tjera, procedohen penalisht dy përsona…

EMRAT/ Gjenden fara kanabisi, armë dhe radio policie, dy të arrestuar në Shkodër…