Shkodra Post
Kronika

Aksident me pasojë vdekjen në aksin rrugor Shkodër-Lezhë

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth mesnatës, në aksin rrugor “Shkodër-Lezhë”, një automjet me drejtues ende të paidentifikuar, ka përplasur shtetasin M. P. (këmbësor), 68 vjeç, banues në fshatin Troshan, Lezhë, i cili si pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon punën për identifikimin dhe arrestimin e drejtuesit të mjetit, si dhe për sqarimin e rrethanave të rastit.

Related posts

Shkon në 1120 Ha sipërfaqja e përmbytur në Shkodër, bllokohet aksi Peshkopi- Lurë nga bora, si paraqitet situata e motit në vend…

Shkodër/U kapën duke kryer punime ndërtimi, pa leje, procedohen penalisht 3 shtetas…

Aksident në qendër të Shkodrës, makina përplas kalimtaren në vijat e bardha…