Shkodra Post
Kronika

Zjarr ne Spitalin Rajonal Shkoder, reagon policia…

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 18:30, në Spitalin Rajonal Shkodër në katin e dytë, në repartin e kirurgjisë, ka rëne zjarr në një nga dhomat, dyshohet si pasojë e një shkëndije elektrike.

Zjarrfikësit kanë bërë të mundur shuarjen e plotë të zjarrit. Nga zjarri janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po punon për zbardhjen e plotë të shkakut të rënies së zjarrit dhe për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Related posts

Nje shperthim i fuqishem trondit qytetin e Shkodres, objektiv nje inspektor taksash…

M.Madhe/ Arrestohen 7 persona, nderhyn ne kohe policia dhe parandalon konfliktin…

Policia e Shkodres sekuestron 11 automjete, procedohet 31 vjeçari…