Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Velipojë/ Gjendet i pajetë një 70 vjeçar…

Velipojë/Informacion paraprak

Rreth orës 07:50, në bregdetin e Rrjollit, është gjetur trupi i pajetë dhe pa shenja dhune, i shtetasit Y. H., 70 vjeç, banues në Tiranë, i cili ditën e djeshme, kishte dalë për peshkim me shokët e tij. Nga hetimet e deritanishme dyshohet se ky shtetas e ka humbur jetën si pasojë e arrestit kardiak.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Related posts

Myftiu i Shkodres : Vakëfet e Shkodrës janë kufi i kuq!…

Kristian Shkreli ndan videon, pas 50 vitesh, Laçi i Vau Dejes me ujësjellës të ri…

8 RRUGË NË BOTË QË MBAJNË EMRIN E SHKODRËS, JA KU GJENDEN…