Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Velipojë/ Gjendet i pajetë një 70 vjeçar…

Velipojë/Informacion paraprak

Rreth orës 07:50, në bregdetin e Rrjollit, është gjetur trupi i pajetë dhe pa shenja dhune, i shtetasit Y. H., 70 vjeç, banues në Tiranë, i cili ditën e djeshme, kishte dalë për peshkim me shokët e tij. Nga hetimet e deritanishme dyshohet se ky shtetas e ka humbur jetën si pasojë e arrestit kardiak.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Related posts

Spahia: Në Berdicë ku mbështetja për fitoren e 14 Majit është maksimale nga banorët e kësaj njësie…

Aksident në lagjen “Tre Heronjtë” në Shkodër…

Spahia në Njësisë Administrative Berdicë: Investime dhe përmirësim i shërbimeve do të jetë modeli ynë…