Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Shkëputet masiv dheu në rrugën e Dukagjinit, humb jetën drejtuesi i eskavatorit…

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 14:30, ndërkohë që po kryheshin punime në një aks rrugor në fshatin Prekal, është shkëputur nga lartësia, një masiv dheu që ka zënë poshtë ekskavatorin me drejtues shtetasin Z. P., 56, banues në fshatin Stajkë, Vau i Dejës. Si pasojë, 56-vjeçari ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Related posts

“Kosova kufizohet me Greqinë, At Zef Pllumi vdiq 27 vjeç, Skënderbeu lindi në 1956” – Perlat nga një vajzë “VIP”…

Zyrtare nga Bordi/ Ulet çmimi i naftës dhe benzinës në vend…

Benet Beci uron mirëmëngjes me zoterine që ka zgjedhur ta votojë…