Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Kristian Shkreli: Naraçi do jetë në vëmëndjen e Bashkisë gjithmonë!…

Naraçi e ka treguar përherë respektin dhe mbështetjen ndaj Partisë Socialiste dhe kandidatëve të saj! As këtë herë nuk kishte si të ndodhte ndryshe!

Nje zonë me njerëz fisnikë e shumë punëtorë! Rruga, Shkolla, Uji vaditës dhe Qëndra Shëndetësore kanë përfunduar, por punë të mira na presin sërish këtë mandat! Naraçi do jetë në vëmëndjen e Bashkisë gjithmonë!

Related posts

Policia gjen 80 fidanë kanabis në Koplik i sipërm, procedohet penalisht në gjendje të lirë 16 vjeçari…

Bardh Spahia: Rinia do të jetë bashkëudhëtare e ndryshimeve që Shkodra do të ketë në drejtimin tonë 4-vitet në vazhdim

M.Madhe/ Vihen në pranga 2 shtetas (vëllezër) që kishin përshtatur lokalin, për përdorim droge dhe ushtrim të veprimtarisë së paligjshme të lojërave të fatit…