Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Na ka trishtuar thellë! Benet Beci reagon për vdekjen tragjike të eskavatoristit në rrugën e Dukagjinit…

Një aksident tragjik i ndodhur në rrugën e Dukagjinit, na ka trishtuar thellë!

Zef Perndreu, eskavatoristi që po punonte për të hapur rrugën, ka humbur jetën si pasojë e rënies së një masivi dheu.

Dua t’i shpreh ngushëllimet e mia, familjes Perndreu, miqve, të afërmve 🙏 U prehtë në paqe

Related posts

Shkodër/ Arrestohen 7 përsona, sekuestrohet lëndë narkotike

Policia e Shkodrës arreston rojen e parkingut dhe bashkëpunëtorin duke vjedhur një automjet…

Benet Beci firmos “Paktin për Zhvillimin e Futbollit në Shkodër 2023-2027″…