Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Vetvritet me armë gjahu 81 vjeçari në fshatin trush

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 10:15, në fshatin Trush, Shkodër, dyshohet se shtetasi M. M., 81 vjeç, është vetëvrarë me armë gjahu, në banesën e tij.

Grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Shkodër, vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Related posts

VIDEO/ Beci: vetëm me punë duhet ta bëjmë Shkodrën për fëmijët tanë të mrekullueshëm…

Shkodër/ Arrestohet 47 vjeçari i dënuar në Itali me 14 vite burgim…(EMRI)

Ndërpritet finalja e kampionatit të basketbollit mes Tiranës dhe Besëlidhjes, nuk mungojnë ofendimet dhe sendet nga tifozët