Shkodra Post
AktualitetLajmi i Fundit

VIDEO/ Bashkia Shkoder “kthehet” ne galeri arti per nje nate , “MUZ Shkoder”

Ambientet e ndërtesës së Bashkisë Shkodër u shndërruan mbrëmjen e së premtes në një galeri arti!
“MUZ Shkodër”, ishte një performancë e veçantë Arti bashkëkohor vizual nga artistja Suida Dushi, nën tingujt e muzikës.

Related posts

Benet Beci: Mirëmëngjes me pamjen 3D dhe pamjen reale të Muzeut “Marubi”…

Vendimet e Disiplinës/ Plasin gjobat dhe pezullimet, e pësojnë edhe Vllaznia me Tiranën…

Benet Beci letër publike punonjësve të Bashkisë Shkoder…