Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

I plagosur me thikë, mbërrin në spitalin e shkodres një përson…

Nje person ka mberritur i plagosur ne spitalin e Shkodres.

Raportohet se ai eshte qelluar me arme te ftohte thike. Ngjarja ka ndodhur ne Bashkine Vau Dejes, ende nuk dihet motivi dhe identiteti i te plagosurit. Policia ndodhet ne spitalin e Shkodres ku po heton per ngjarjen.

Related posts

Gara e Shkodrës në website-t e kandidatëve/ Pozitiviteti i Becit përballë përgjumjes së Spahisë…

FOTO-ALBUM/ Benet Beci: Me të palodhurit e ZAZ 3! Faleminderit nga zemra!…FOTOALBUM/

“Sjellje të papranueshme”: Gjetjet e KPK për gjyqtarin e Shkodres Andri Ymerin…