Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

VIDEO/ Tom Doshi: investime për zonën e Shirokës…

Kryetari i Partisë Social Demokrate Tom Doshi zhvilloi një takim me banorë të Shirokës në Shkodër duke premtuar një zhvillim të mëtejshëm të zonës ndërsa ftoi banorët që të votojnë PSD-në dhe kandidatin e PS Benet Beci.

Deputeti i PSD Gledis Çeliku tha se pika turistike e Shirokës për 30 vite është lënë në harresë nga pushteti vendor.

Përfaqësues politik dhe banorë të Shirokës shprehen se kreu i PSD Doshi është garanci për investimet në atë zone.

Banorët e Shirokës deklaruan se do të japin mbështetjen e tyre për PSD-në për këshillin bashkiak si dhe kandidatin socialist Beci.

Related posts

Abazaj: Ishte fitore karakteri sepse treguam personalitet

Shkodër/ Shpallet në kërkim 1 shtetas dhe procedohen në gjendje të lirë 2 të tjerë, për vepra të ndryshme penale…

Bashkia Shkodër, do të jetë përfituese e investimit që do të ndërmarrë BERZH për ndërtimin e rrugës Muriqan – Lezhë…