Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

VIDEO/ Benet Beci takim me artistë: Ne duam që Shodra të kthehet në një qendër kombëtare të kulturës…

Ne duam që Shkodra të kthehet në një qendër kombëtare të kulturës e për këtë arsye do të krijojmë të gjitha kushtet për lulëzimin e një kulture krijuese siç i ka hije Shkodrës. Ekonomia e fortë krijon kulturë, por edhe kultura krijon ekonomi. E kjo s’mund të ndoshë askund më mirë e më natyralisht se në Shkodër.

Disa nga opinionet e shprehura në takimin me artistët i gjeni në këtë video të shkurtër. Faleminderit të gjithëve, mirënjohës për kontributin dhe artin e secilit prej jush!

#shkodraepara #shkodrapozitive

Related posts

Humbja me Laçin, trajneri i Bylisit: Ne luajtëm, Laçi bëri golat. Nëse duhet ta paguaj unë faturën e…

Zhdukja e Ervis Martinaj/“Kundërshtarët i dërguan mesazh që të vrasim në derë të shtëpisë”, Klodiana Lala: Jeton Lami është Kutia e Pandorës. Di gjithçka për…

Popullsia e botës arrin në 8 miliardë banorë. Sa njerëz mund të mbajë planeti ynë?…