Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Benet Beci përplaset me analistët! Planet për Shkodrën e fondet “pa limit” nga Rama…

Për të gjithë të interesuarit, kjo është intervista imë me Ylli Rakipin dhe analistët e ftuar prej tij në “Të paekspozuarit” në MCN. Faleminderit për vëmendjen!

Related posts

VIDEO/ Tom Doshi hap fushatën e PSD në Pukë: fitore në 14 maj…

Bardh Spahia takim me banoret e lagjes nr.3…

Benet Beci publikon Intervistën me gazetarin Ergys Kavaja…