Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Benet Beci e çel diten me falenderim për çdo qytetar që kanë arritur të ruajnë shtëpitë karakteristike shkodrane…

Mirëmëngjes!

Mirënjohës e falenderues për çdo qytetar shkodran, që edhe pse mes vështirësish e pamundësive ekonomike, ka zgjedhur të ruajë me fanatizëm shtëpinë karakteristike shkodrane e çdo vlerë të saj. #shkodrapozitive

Related posts

Bashkia Shkoder nis punimet për vazhdimin e korsisë së biçikletave në rrugën “Daut Boriçi”…

Vrasja e 19-vjeçarit/ Drejtori i Policisë së Shtetit vizitë ‘blic’ në Shkodër, Rrumbullaku ultimatum: Të administrohen të gjitha provat dhe të zbardhet ngjarja 

Me datë 19 shtator stakim energjie, OSHEE Shkoder jep njoftim per abonentët…