Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Aksident në lagjen “Tre Heronjtë” në Shkodër…

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 07:45, në lagjen “Tre Heronjtë”, automjeti me drejtues shtetasen M. N., 34 vjeçe, ka aksidentuar shtetasen Z. M., 56 vjeçe, që lëvizte me biçikletë, e cila u dërgua në spital, në gjendje jashtë rrezikut për jetën.

Me drejtuesen e automjetit po kryhen veprimet procedurale. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Related posts

Nafta në bursë bie, Bordi del me njoftim dhe RRIT çmimin: Nga 221 lekë që ishte, sot do shitet me 227 lekë!

“Më erdhi me armë në dorë dhe u fut në shtëpi”/ Flet gruaja që u kërcënua nga autori i vrasjes së Petrit Vuksanit…

“Ju lutem bane Shkodren”, Benet Beci publikon SMS-në e ish-Volejbollistit shkodran…