Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, ish-dhëndri vret njerëzit e gruas…

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar mesditën e sotme në zonën e Paskuqanit në Tiranë.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se ish-dhëndri ka qëlluar në drejtim të njerëzve të gruas, ndërkohë burime për mediat bëjnë me dije se deri më tani raportohen se ka të paktën dy të vdekur dhe tre të plagosur.

Referuar po të njëjtave burime autori është identifikuar si Don Kutra, 35 vjeç. Paraprakisht dyshohet se 32-vjeçari ka vrarë vjehrrin dhe një person tjetër.

Ndërkohë, deri më tani lidhur me këtë ngjarje të rëndë nuk ka asnjë informacion zyrtar, teksa më tej pritet më tepër detaje.

Related posts

Shkodër/ Kanosi dhe dhunoi babain me urdhër mbrojtjeje, arrestohet 37 vjeçari…

“Një fushatë e bazuar mbi gënjeshtra dhe mashtrime”, PD- Rithemelimi: Ajo që po bën Edi Rama dhe kandidati i tij në Shkodër…

U mposht nga Partizani, trajneri i Erzenit: Kemi qenë të barabartë. Ishte një penallti…