Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Spahia ne rajonin nr.4: 14 Maji është dita që do të vulosë fitoren tonë dhe këtë ma dëshmoni çdo ditë në takimet që kam me ju…

Një zgjedhje që do të jetë për Shkodrën dhe të ardhmen e saj. 14 Maji është dita që do të vulosë fitoren tonë dhe këtë ma dëshmoni çdo ditë në takimet që kam me ju. Edhe nga rajoni 4 e mora këtë frymë fitoreje, besim dhe mbështetje të palëkundur që kanë bashkëqytetarët e mi ndaj programit për 4 vitet në vazhdim.

Shkodra nuk gënjehet as mashtrohet, por zgjedh me zgjuarsi dhe këtë zgjedhje e ka bërë.

Bashkë Fitojmë✌️

Related posts

Arrestohen 7 punonjës së Postës Shqiptare, përvetësonin Pensionet…

Spahia: Orkestra Simfonike, Dren Abazi dhe kori polifonik “Prenkë Jakova” na dhuruan një mbrëmje magjike…

“Kosova kufizohet me Greqinë, At Zef Pllumi vdiq 27 vjeç, Skënderbeu lindi në 1956” – Perlat nga një vajzë “VIP”…