Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Spahia: Orkestra Simfonike, Dren Abazi dhe kori polifonik “Prenkë Jakova” na dhuruan një mbrëmje magjike…

Shkodra është një melodi e bukur që jehon në çdo kohë🎼🎶🎵

Orkestra Simfonike, Dren Abazi dhe kori polifonik “Prenkë Jakova” na dhuruan një mbrëmje magjike.

Related posts

E FUNDIT/ Bordi Transparences ndryshon çmimet e karburanteve, ulet nafta…

Shkodër/ Arrestohet 31 vjeçari i shpallur në kërkim…

Shkreli: Rruga që lidh Malin e Jushit me Trushin do të asfaltohet! Fshati do të ketë një park çlodhës!…