Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditSport

Ndryshon kalendari i Superiores

Kalendari i Kategorisë Superiore për javën e 32-të ka pësuar një ndryshim dhe tashmë 4 sfidat do të luhen ditën e shtunë dhe 1 do të luhet të dielën.

Ndeshja Partizani-Kukësi e planifikuar për tu zhvilluar ditën e dielë në orën 18:00 është zhvendosur të shtunën në po të njëjtin orar. 

Ky ndryshim është bërë që ndeshjet Teuta-Tirana dhe Partizani-Kukësi të luhen në të njëjtën kohë. Ndërsa sfidat e tjera do të zhvillohen sipas programit.

NDESHJET

Të shtunën:

Egnatia-Bylis 15:00
Kastrioti-Vllaznia 15:00 (Në Elbasan)
Teuta-Tirana 18:00
Partizani-Kukësi 18:00

Të dielën:

Laçi-Erzeni 15:00

Related posts

Muaji i Fotografisë/ Përkujtohet Shan Pici, fotografi i alpeve shqiptare 

Dy aksidente të ndryshme, humbin jetën dy të rinj në Shkodër…

Spahia takim me përfaqësues së Departamentit Amerikan të Shtetit dhe atë të Forcave te Armatosura të RSH…