Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Kristian Shkreli: Qendra Muze “Ndre Mjeda”, një thesar i fshehur arkitekturor dhe shpirtëror…

Mirëmëngjes😍

Qendra Muze “Ndre Mjeda” , një thesar i fshehur arkitekturor dhe shpirtëror, i ndërtuar në fshatin e vogël të Kuklit në afërsi të Bushatit.

Xhevahir i çmuar i cili do vijojë të jetë një nga destinacionet më të preferuar të turistëve dhe të apasionuarve pas trashëgimisë kulturore.

Related posts

Spahia : Ky është një moment historik për t’i thënë stop të keqes duke qëndruar në këmbë! Ne nuk dorëzohemi! Ne do të fitojmë!…

Shkodër/ Nis operacioni masiv i koduar “Alpe të pastra”, për kontrollin e territorit malor

Qendra historike e Shkodrës rrezikon shkatërrimin/ Reagon arkitekti Zef Çuni: Pronarët e objekteve të përballen me ligjin…