Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Kristian Shkreli: Qendra Muze “Ndre Mjeda”, një thesar i fshehur arkitekturor dhe shpirtëror…

Mirëmëngjes😍

Qendra Muze “Ndre Mjeda” , një thesar i fshehur arkitekturor dhe shpirtëror, i ndërtuar në fshatin e vogël të Kuklit në afërsi të Bushatit.

Xhevahir i çmuar i cili do vijojë të jetë një nga destinacionet më të preferuar të turistëve dhe të apasionuarve pas trashëgimisë kulturore.

Related posts

Incidenti i rëndë para fushatës, hidhet në erë me tritol makina e kreut të PD-së në Vaun e Dejës…

VIDEO/ Aksident në hyrje të Shkodrës/ Një shtetas i huaj përplas me makinë të moshuarën , në gjendje kritike…

U mposht nga Partizani, trajneri i Erzenit: Kemi qenë të barabartë. Ishte një penallti…