Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Kristian Shkreli publikon diplomen e Zef Hiles, e nisi shkollimin në Turqi e mbaroi në Shqipëri!

Aladini me llampen magjike sapo zbriti nga Turqia🫣! Mediat publikuan një tjetër mashtrim të “Zorrës qorre” atë të shkollimit! Nis Universitetin në Marmara dhe e përfundon në Shkodër! Në fakt për të folur për shkollimin e tij mjafton të shohim trajtimin që u ka bërë qytetarëve të Vau Dejësit ndër vite😔! Deri më 14 maj një gjë është e sigurtë, se ish Kryekomunari do ketë shumë për të na çuditur! Ah sikur të dinte ndonje fjalë turqisht nga 4 vite qëndrimi atje apo thua t’a ketë bërë vajtje- ardhje🧐! ?

Related posts

“Hyrja e Shkodrës, kartolina europiane e Shqipërisë”, Benet Beci publikon projektin…

Tano Banushi “emblema” e humorit shqiptar…

Si ju duket nusja? Motra e Luizit flet për herë të parë për Kiarën, zbulon raportin mes tyre…