Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditSport

Skandali me trajnerin që godet volejbollisten, Federata Shqiptare e Volejbollit merr vendimin drastik

Një incident i shëmtuar u regjistrua në ndeshjen e volejbollit për femra U-18 mes Skënderbeut dhe Dinamos.

Trajneri i skuadrës korçare, Romeo Xeka, gjatë pushimit i qëllon me shpullë njërës prej volejbollisteve.

Për këtë gjë, Federata Shqiptare e Volejbollit mori vendimin drastik për teknikun, duke e përjashtuar përgjithmonë nga çdo aktivitet kombëtar dhe ndërkombëtar të FSHV-së.

Related posts

Alban Hasani reagon ndaj Këshillit Bashkiak/ Shkaku, mosmiratimi i emrit Ramazan Rragami për sheshin para stadiumit…

Shkodër/ Kanosi dhe dhunoi babain me urdhër mbrojtjeje, arrestohet 37 vjeçari…

Benet Beci uron mirëmëngjes me pamjet e Moleve të përfunduara në Liqenin e Shkodrës…