Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Kristian Shkreli: Mirënjohje për çdo banorë të Vig- Mneles!

Mirënjohje për çdo banorë të Vig- Mneles! Në zgjedhjet e 14 majit kanë vendosur të votojnë për të ardhmen e fëmijëve të tyre! Për të vijuar projektet e nisura në këto katër vite🤝

Related posts

Ndryshon ligji për të dhënat sekrete…

VIDEO/ Policia e Shkodrës sekuestron armë dhe kanabis, shpallen në kërkim dy vëllezër…

Bardh Spahia: Pulti ashtu si e gjithë zona e Dukagjinit vuajnë pasojat e harresës dhe indiferencës shtetërore…