Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

EMRAT/ I kishte dhënë banesën me qira, Petrit Vuksani dyshohet se u ekzekutua me armë zjarri nga familjari i tij

Detaje të reja kanë dalë lidhur me ngjarjen e rëndë të ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Shkodrës ku mbeti i vrarë 51-vjeçari Petrit Vuksani.

Burime për mediat bëjnë me dije se Vuksani është qëlluar për vdekje nga personi që i kishte dhënë shtëpinë me qira shtetasi Lekë Vuksani, i cili rezulton të ketë dhe lidhje familajare me viktimën.

Në momentin e ngjarjes Vuksani ka qenë i vetëm në banesë, ndërsa autori raportohet se ka hyrë në pallat dhe më pas në shtëpi duke e qëlluar disa herë me armë zjarri.

Related posts

Lojtari që jep garanci për krahun e djathtë të mbrojtjes së Vllaznisë…

Vendimet e Disiplinës/ Plasin gjobat dhe pezullimet, e pësojnë edhe Vllaznia me Tiranën…

Kumbari i Madh / 15 arsye pse mafia shqiptare bën ligjin në Ekuador, kush janë bosët…