Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

“E shtunë pas dreke..me Edenjën dhe Edonin”, Benet Beci publikon foto me dy fëmijët…

E shtunë pas dreke..me Edenjën dhe Edonin. Ata ia dalin aq mirë me qenë kritikët, që kthehen menjëherë në mbështetës, me ndjeshmërinë për prindin, që ka gjithmonë nevojë për mendimin e tyre!

Related posts

Sulmet kibernetike, nga nesër nuk do të ketë aplikimet për pasaporta dhe karta identiteti…

Ju kujtohet Pipi Çorapegjata? Si duket sot aktorja e famshme (Foto)

Vijon të lirohen hapësirat publike nga automjetet e braktisura në Shkoder…