Shkodra Post
AktualitetKronikaLajmi i Fundit

Aksident në qendër të Shkodrës, makina përplas kalimtaren në vijat e bardha…

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 09:50, në sheshin “Demokracia”, shtetasi A. R., 65 vjeç, duke drejtuar automjetin, ka përplasur shtetasen N. Gj., 55 vjeçe (këmbësore), e cila po merr aktualisht ndihmën mjekësore, në Spitalin Rajonal Shkodër.

65-vjeçari është dërguar në ambientet e Komisariatit të Policisë Shkodër, për kryerjen e veprimeve të mëtejshme procedurale.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Related posts

Vllaznia niset drejt Irlandës së Veriut/ Shkodranët do të luajnë Konferencë Ligë me Lindfield…

Sfida me Tiranën, trajneri i Vllaznisë ka një thirrje për tifozët

Shkodër/ Kanosi dhe dhunoi babain me urdhër mbrojtjeje, arrestohet 37 vjeçari…