Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditSport

Orari vendoset prej “Big Brother”-it, ja kur do të luhet klasikja Vllaznia-Tirana…

Ndeshja mes Tiranës dhe Vllaznisë do të luhet ditën e shtunë në orën 18:00. Një orar disi i çuditshëm, por duke parë që të shtunën zhvillohen edhe “primet” e “Big Brother”-it FSHFja ka vendosur që takimi të luhet në orën 18:00.

Kështu tifozët shkodranë dhe bardheblu kanë mundësi që të ndjekin si sfidën Vllaznia-Tirana, por edhe “Big Brother”-in.

Nga ana tjetër për këtë sfidë, Tirana nuk do të ketë në dispozicion për shkak të dëmtimit Patrikun, i cili ka qenë i pranishëm në “Skënder Halili” me paterica.

Lojtari pritet të kthehet në dhjetor në fushën e blertë. Tirana edhe ndeshjen e fazës së tretë e luajti në Shkodër, ndërsa dy takimet e para të kampionatit i ka luajtur në kryeqytet.

Related posts

Spahia: Kënaqësi të nisësh ditën ndryshe, krah atyre që marrin dhe japin një kontribut të çmuar në komunitetin tonë…

I dëmtuar në pjesën e përparme, dalin pamjet nga shpërthimi në ‘Audi-n’ e kreut të Rithemelimit në Vaun e Dejës…

VIDEO/ Plagosje me armë zjarri në Malësi të Madhe…