Shkodra Post
AktualitetLajmi i FunditPolitikë

Kandidati Kristian Shkreli uron besimtaret musliman me rastin e Fiter Bajramit…

Të dashur vëllezër dhe motra të besimit Musliman!

Ju uroj Gëzuar Fitër Bajramin, festën që shton mëshirën dhe solidaritetin ndaj njëri-tjetrit, e veçanërisht atyre që agjëruan në këtë muaj të shenjtë të Ramazanit.

Në këtë ditë besimi, dëshmia e sakrificës na bën që ti jemi Zotit mirënjohës.

Zoti pranoftë sakrificën dhe lutjet tuaja.

Gëzuar Fitër Bajramin, me urimet më të përzemërta për sa më shumë mbarësi, shëndet të mirë e begati në familjet tuaja!

Gëzuar !

Related posts

Kastrioti mund Kukësin dhe vijon të shpresojë te mbijetesa

Banorët e Dukagjinit protestë për ndërtimin e rrugës lidhëse me Shkodrën…

Kryhet me sukses ndërhyrja delikate nga mjekët Ortoped në spitalin e Shkodrës…